Knife fork icon red

Chef's Table

8,6 (375 reviews)

Wat 375 mensen zeggen over Chef's Table

8.6
(375 reviews)
Eten
8.9
Service
8.6
Sfeer
8.2
Schrijf een review

9.0 Keuken 9 | Service 9 | Sfeer 9

Mooie bordjes, vlotte bediening en zeer lekker!

Small 30a7a1e2ea Small b5326d1413
Johan De Meulder op 09 maart 2020
Geverifiëerd

4.7 Keuken 6 | Service 4 | Sfeer 4

Weinig origineel, geen profilering, onverschilligheid. Geen of weinig afsmakende gerechten. Wel prima wijnkaart en dito sommelier.

Santi op 08 maart 2020
Geverifiëerd

10.0 Keuken 10 | Service 10 | Sfeer 10

Antwoord op Dhr De Grootte J.
Beste, zoals u zelf kunt merken uit de 99%positieve comentaren bent u een spijtige uitzondering, we kunnen dan ook niet geloven dat echt alles ondermaats is terwijl wij met gans ons team dag en nacht bezig zijn om de prijs/kwaliteit top te houden in onze zaak.
Wij betreuren het dan oo...

Lees hele review

Antwoord op Dhr De Grootte J.
Beste, zoals u zelf kunt merken uit de 99%positieve comentaren bent u een spijtige uitzondering, we kunnen dan ook niet geloven dat echt alles ondermaats is terwijl wij met gans ons team dag en nacht bezig zijn om de prijs/kwaliteit top te houden in onze zaak.
Wij betreuren het dan ook erg dat dit op het moment zelf niet is gemeld.
Wij trekken ons echter op aan de zovele positieve reacties op deze en vele andere reserveringssystemen .
Culinaire groeten!

Van Berlo op 07 maart 2020

5.0 Keuken 6 | Service 4 | Sfeer 5

Teleurstellend over de hele lijn. De verwelkoming door de gastvrouw, de bediening aan tafel en het eten waren allemaal ondermaats. Op geen enkel moment kon dit restaurant indruk maken. Er zijn veel betere restaurants in Antwerpen in deze prijsklasse.

DeGrootte J op 07 maart 2020
Geverifiëerd

9.0 Keuken 9 | Service 9 | Sfeer 9

dit is een toprestaurant dat zeker een michelinster verdient

michel verhoeven op 03 maart 2020
Geverifiëerd

Plattegrond Alle restaurantdeals in Burcht e.o.

Kaaiplein 1 2070 Burcht

Over Chef's Table

Bij Chef's table bent u aan het juiste adres voor een avondje chique dineren. Chef's Table is een moderne trendy eetgelegenheid waar food and wine centraal staan. Dit gecombineerd met een zeer goede prijs-kwaliteitsverhouding in een warm, gezellig & strak kader. De versheid van de basisproducten met een inventieve originele presentatie zijn belangrijk. Beide zaakvoerders hebben horeca-ervaring zat dus een succesformule verzekerd! Wist u trouwens dat zij al hun groenten, fruit, kruiden en bloemendecoratie in de zaak zelf telen?

Reserveer een tafel Reserveer een tafel
Alle restaurantdeals in Burcht e.o.

Diningcity Restaurant Deals

Ja, ik wil elke week wel korting op restaurants ontvangen!

Restaurant aanmelden

Bent u restaurant eigenaar en vindt u dat uw restaurant ook op Diningcity hoort? Meld u zich dan nu aan!

Gratis aanmelden

Alle steden